Операційні системи
Операційна система - це та основа, на якій будується вся робота на вашому персональному комп'ютері. Без неї неможливе функціонування жодної програми. Можна навіть сміливо заявити, що без якісної «операційки» ваші професійні монітори, колонки та клавіатури миттєво перетворюються на абсолютно безглузді та непотрібні пристрої.
На даний момент існує величезний вибір серед операційних систем Windows . Це сімейство операційних систем вже давно зарекомендувало себе на ринку як зразок надійності, зручності та широких можливостей. Компанія Microsoft ніколи не зупиняється на досягнутому. З року в рік з'являються не тільки нові версії системи, які в свою чергу радують користувачів розширеними можливостями та більш оптимізованою обробкою даних, але так само виправляються всілякі недоліки в попередніх версіях, щоб придбаний вами ліцензійний продукт ставав згодом тільки краще. Налагоджено зворотний зв'язок з клієнтами по всьому світу. Якщо ви, з якихось причин, незадоволені роботою системи, ви завжди можете надіслати скаргу, і будьте впевнені, що вона точно не залишиться без уваги. Технічна підтримка зробить все можливе, щоб допомогти користувачам, що вже неодноразово доведено.
Не буде зайвим заглибитися в те питання, що ж, власне, є операційною системою. Якщо говорити простою мовою, то це сполучна ланка між інформацією та залізом вашого комп'ютера. Серед процесів, що забезпечуються за допомогою ОС можна назвати введення та виведення даних, максимально ефективний розподіл навантажень, всілякі обчислення та багато іншого.
У зв'язку зі стрімким розвитком «інтернет-піратства» люди отримали доступ до того, щоб безкоштовно завантажити операційну систему . Це не тільки є прямою крадіжкою і карається згідно з відповідним законом, але від цього страждає і сам користувач, хоч, можливо, і не здогадується про це. По-перше, маючи неліцензійний продукт, ви не отримуватимете своєчасні оновлення, в яких виправлялися б проблеми та технічні недоліки. По-друге, зламані системи не тільки більше схильні до атак шкідливого програмного забезпечення, але часто вже спочатку його містять, адже, як кажуть: «безкоштовний сир нас чекає тільки в мишоловці».